Урнебесно: 85 годишна бабичка го прашува Гугл Хоум за временска прогноза

520
0
SHARE

85 годишна бабичка учи да го користи уредот гугл хоум.

Таа му се обраќа на уредот со Куку, а како и секој возрасен човек во години сака да ја дознае временската прогноза.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here