Ахх Саша, на кај тераш, чија песна пееш?

495
0
SHARE

Градоначалникот на општина Центар, Саша Богдановиќ, објави фотографија на својот Фејсбук профил во знак на поддршка и потсетување за бомбардирањето на НАТО на Србија и Белград.

Дали треба Саша да го потсетиме за маките на Србите, геноцидот и страдањата нивни кои беа нанесени од тие кои го донесоа Зоран Заев на власт и со кој е во коалиција?!

За кого Саша жали и сочуствува, а неговиот лидер поддржува и храбри?

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here