Ареа направија химна за кошаркарскиот клуб Гостивар!

484
0
SHARE
К.К. Гостивар

Една од најпопуларните групи во македонската музичка историја, сними навивачка песна за клубот од истиот град од каде што потекнуваат овие два субјекта.

Зборови не треба да се трошат, слушнете сами:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here