Бразилецот Лукас Мура потпиша за Манчестер Јунајтед

429
0
SHARE

Крилото на Парис Сент Жермен,Лукас Мура се согласи да потпише за Манчестер Јунајтед. Двата клуба се договориле за трансфер од околу 25 милиони евра.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here