Дејан Манасков, Филип Кузмановски и Стојанче Стоилов со нови фризури поради кладба: Први во група се шишаме на “КЕЦ”, ќе има уште кладби

566
0
SHARE

Дејан Манасков, Филип Кузмановски и Стојанче Стоилов од синоќа имаат нов имиџ односно имаат фризура популарно наречена „ќец“, а причината е во облогот кој го имале ракометарите.

Интерно меѓу нив паднал облог што би се случило доколку Македонија го освои првото место во групата Ц, па како што си е случај секогаш мора да се исполнат обложувањата така тројцата мораа да се потстрижат.

Сега веројатно ќе има нов облог, а прашање е кој е следниот што ќе добие нова фризура доколку Македонија обезбеди полуфинале. Дали тоа ќе биде Раул, Кире или можеби некој трет? Погледнете во видеото.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here