Демолирано возило на Македонец во Грција

414
0
SHARE
ФОТО КУРИР

До редакцијата на „Курир“ пристигнале фотографии на кои се гледа како возило марка „Тојота“ е демолирано.

„Курир“ вели дека возилото во моментот кога е фотографирано се наоѓа во местото викано Калитеа во Грција.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here