Девојка утрово пронајдена мртва во скопско Волково

351
0
SHARE

Млада девојка утрово е пронајдена мртва во скопско Волково, дознава Press24. Се уште нема информации во какви околности починала девојката ниту пак дали на нејзиното тело има траги на насилство.

Полициски извори за Press24 велат дека токму во овој момент, полициска екипа се упатила на терен за да изврши увид.

Од МВР официјално се уште нема потврда на оваа информација.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here