Драма во Кисела Вода: Се испотепале три жени

424
0
SHARE

Вчера во 19.10 часот во Полициската станица Кисела Вода, 29-годишната И.У. од Скопје пријавила дека истиот ден околу 18.00 часот на улица „Вера Јоциќ“, по претходна расправијаво врска со сообраќајот, физички ја нападнале две непознати женски лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here