Ексклузивно интервју со Никола Груевски на Тв Пинк

440
0
SHARE

Денес во 21 часот ќе се емитува ексклузивно интервју со поранешниот премиер на Република Македонија Никола Груевски.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here