Елегантна како и секогаш! Меланија Трамп блесна во црна тоалета за првата официјална божиќна фотографија

661
0
SHARE

Дама со стил. Слободно можеме да кажеме дека токму тој епитет го заслужува сопругата на американскиот претседател Доналд Трамп која уште еднаш покажа како треба да биде облечена една вистинска госпоѓа.

Црната тоалета во која реши Меланија Трамп да ја овековечи првата официјална божиќна фотографија во Белата куќа, мора да признаеме дека и стои совршено.

„Среќен Божиќ, Ви посакуваат претседателот Доналд Трамп и првата дама Меланија Трамп“ – стои под фотографијата која Меланија ја постираше на својот Твитер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here