ФОТО: Излета возило кај Велес

410
0
SHARE
Фото: Курир

Од засега непознати причини кај велешката патарина излета возило.

Фотографиите кој ги направи репортерот на Курир укажува дека станува збор за тешка сообраќајна незгода, а веднаш на терен се излезени екипи на МВР и Противпожарната бригада.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here