(ФОТО) Kим Kapдашијан во најоскуден костим за капење

162
0
SHARE

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан беше фотографирана на плажа заедно со нејзините сестри Клои, Кортни и Кајли. Она што особено го потенцира американските медиуми беше најоскудното бикини што некогаш го носела Ким.

Фотографите ги фатиле девојките како се забавуваат со своите деца и како Ким трча покрај плажата во оскуден костим за капење.

Тие останаа во приватна вила три ноќи и одлично се забавуваа, изјави извор близок на семејството за американските медиуми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here