(Фото) Миа Костова позираше „како од мајка родена”

380
0
SHARE

Некогашната водителка Миа Костова на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира без облека.

„Уметност која ги премина нашите граници одамна. Не е нешто за кое треба да се сложиме, едноставно е така. Знам дека сликава не личи на мене, ама ова што е нацртано по мене заслужи ваква слика, сѐ друго ќе беше фолирање“, напиша Миа во опис на фотографијата.

Профилот на Миа

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here