Фото: Паднат семафор повеќе од 2 часа пред Веро 2 Тафталиџе

448
0
SHARE

Повеќе од два часа на крстосницата на улицата Теодосиј Гологанов кај Веро 2 Тафталиџе стои паднат и го попречува сообраќајот.

Очигледно службите на град Скопје и општина Карпош малку порано го започнале продолжениот викенд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here