Фото: Страшна сообраќна несреќа кај Александар Палас

648
0
SHARE

На булевар 8ми Септември пред хотелот Александар Палас, се случи тешка сообраќајна несреќа, помеѓу две моторни возила, Мазда 6 и Фиат.

Немаме информации дали има тешко повредени, две лица се пренесени со возила на Итна помош.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here