Големо невреме со дожд и град од Скопје за Тетово (ВИДЕО)

729
0
SHARE

Големо невреме со дожд и град од Скопје за Тетово. Се препорачува внимателно да се вози по автопат.

Погледнете го видеото:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here