Горат автомобили на паркинг во Ново Лисиче (ВИДЕО)

360
0
SHARE

Запалени се неколку автомобили на паркинг во Ново Лисиче во близина на последната станица на автобусот 5-ка.

Засега не се знае која е причината за пожарот, или, пак, дали има евентуално повредени лица.

https://www.facebook.com/vele.veljanovski.1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here