Харадинај на гости кај Зоран Заев

617
0
SHARE

„Заедно со Анита бевме на гости кај премиерот Зоран Заев и госпоѓа Зорица. Пријателски разговор за добрососедство и заеднички евроантлански перспективи на двете земји“- напиша Рамуш Харадинај на Фејсбук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here