Хероите пристигнуваат денес во 16:15 часот!

436
0
SHARE

Ракометните шампиони на Европа денеска се враќаат дома, меѓутоа не според првичниот план во 23.00 часот туку многу порано пренесува Инфомакс

Дознаваме дека вардарци со чартер лет ќе пристигнат на аеродромот во Скопје околу 16:15 часот…

Со тоа ќе има доволно време да ги пречекаме и да ја споделиме радоста со нив по повод освоениот европски шампионски трофеј.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here