ИНФОМАКС најавува ЕКСКЛУЗИВНО Мега-интервју со Никола Груевски!

1319
0
SHARE

Порталот ИНФОМАКС најавува интервју со поранешниот прмиер на Република Македонија Никола Груевски

Во соопштениете наведуваат:

“Маратонско интервју со првиот дисидент во независна Македонија.”

“Речиси од шест часа разговор, отворено и без цензура. Што се случуваше пред, за време и по заминувањето на Никола Груевски од премиерската функција.”

“Отворени многу прашања, на кои никој досега не дал одговор.”

Затоа, следете го ексклузивното интервју во недела во 18.30 часот на „Инфомакс.мк“.

Најава за ексклузивно мега-интервју со Никола Груевски!

Најава за ексклузивно мега-интервју со Никола Груевски!

Posted by infomax.mk on Saturday, February 9, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here