Исчезна млад скопјанец- семејството бара помош

298
0
SHARE

На социјалните мрежи повторно се бара исчезнато лице, односно Горан Атанасовски од Скопје, а неговото семејство бара помош.

Имено, Горан (35) последно бил виден вчера околу 14:00 и 15:00 часот кај трговскиот центар Беверли, од каде се упатил кон Бриколаж со неговиот автомобил – сиво металик волкскваген поло со регистарски таблички СК-3104-АО.

Тој е облечен во кошула и панталони, а доколку имате било каква информација јавете на 072/ 224-522 или пријавете во полициска станица.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here