Исчезната е Марика од Маџари: Семејството моли за помош

494
0
SHARE

Марика Гиовска од скопската населба Маџари е исчезната.

Нејзиното семејство ја контактираше редакцијата на КУРИР и информира дека госпоѓата го напуштила домот рано утрово.

83-годишната Марика има здравствени проблеми и не знае сама да се врати дома.

Доколку некој ја види или има било какви информации, ве молиме да ја исконтактира Елизабета на телефонскиот број 071-329-292

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here