ЈОГА СО ГОГА: Професорката го започнува денот со релаксирачки вежби!

266
0
SHARE

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на државата, решила малку да се рекереира и да ги наполни батериитe.

Само што официјално започна претседателската кампања, Гога се даде на јога. Синоќа, Силјановска Давкова, кампањата за претседател ја стартуваше од родниот Охрид, а денеска на плажата Куба Либре во Охрид, медитираше со неколку пријатели и љубители на јога.

Јога дружбата утрово во Охрид помина супер.

Posted by Gordana Siljanovska Davkova on Tuesday, April 2, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here