Како општина Карпош и Градоначалникот се грижи за граѓаните (ФОТО)

481
0
SHARE

Од загрижени граѓани во општина Карпош добивме фотографии на кои се гледа грижата од Општината.

100 дена власт 100 дена лага. До сега освен сечење дрва, отпуштања на лица во Општината кои не се дел од партиската структура на СДСМ и вработувања на партиски полтрони,  нема никакви мерки за подобрување на Карпош!

Фотографиите се направени кај мостот газела, Карпош 4 – Злокуќани.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here