Карлеуша ги распамети Турците со безобразно бикини (фото)

1083
0
SHARE

Пејачката Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива на летување во Турција, каде отиде со пријателите и ќерките Ника и Атина.

Таа на плажа ја користи секоја можност да го покаже своето згодно тело, а ова лето изгледа попривлечно од кога било. Јелена е една од оние жени кои живее за модата и всушност е неверојатно што се’ може да носи таа.

Изгледа навидум обичен костим за капење,но во жолтите бикини во кои позираше, таа изгледа бомбастично.

Само еден погрешен чекор и сè станува „на изволте“.

Погледнете:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here