Ќерката на Тpамп во Белград: Еве како Тифани со дечкото ужива во кафана(Видео)

782
0
SHARE

Најмалата ќерка на Американскиот претседател Доналд Tpaмп дојде во Белград, а во Србија ќе престојува 11 дена. Од она што се гледа на видеото очигледно одлично си поминува во Белград.

На снимката која ја објави Блиц се гледа како Тифани Трамп ужива во српската музика. Тифани во друштво со нејзиниот дечко Мајкл Булос кој се школувал во Нигерија а живее во Велика Британија.

Како си поминува Тифани погледнете во видеото:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here