Ќерките на Силвестер Сталоне се нова генерација на секс бомби

933
0
SHARE

Убаво е кога таткото ги поддржува ќерките како што тоа го прави Силвестер Сталоне, но понекогаш таа поддршка на луѓето им изгледа малку или малку повеќе инцестиозно.

Се зпочнало кога Сталоне на Твитер поделил статија во која неговите ќерки ги нарекуваат секс бомби.

Статијата ја објавил бритнскиот Daily Star, ја опремил со разголени фотографии на 21 годишната Софија и 19 годишната Систине и ги прогласил за „парчиња на неделата“.

„Ќерките на мојот акциски јунак, 71 годишниот Силвестер Сталоне се секс бомби. Софија и Систине со своите секси фотки го креваат пулсот“ пишува таблоидот за девојките кои заедно имаат 1,4 милиони следбеници.

На Силвестер Сталоне тој облик на поддршка му е нормален, но има многумина кои не би се согласиле со него.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here