Кичевчанец доби 4.5 милиони денари на спортска

642
0
SHARE

Кичевчанец успеа да погоди 30 парови и вкупен коефициент од 129.567 во обложувалниците на “Моцарт” и да осови фантастични 4.405.307 денари.

До оваа добивка среќниот играч стигнал преку 100% доделениот бонус на тикетот од “Моцарт”, па добивката на тикетот е целосно дуплирана.

Видете тука што погоди.

Извор Инфомакс

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here