Лидија Вукичевиќ на 58 години гордо го покажа своето тело (ФОТО)

48
0
SHARE

Иако длабоко влезе во шестата деценија од животот, актерката Лидија Вукичевиќ (57) и натаму важи за една од најзгодните жени во регионот.

Дека годините се само број секојдневно со своите објави ни покажува прекрасната глумица која не крие дека е горда на својата става која и денес е иста како и пред три децении кога стана популарна.

Иако можевме да ја видиме Лидија во провокативни изданија, се чини дека овој пат, односно со нејзиниот последен пост, актерката отиде чекор подалеку.

Имено, актерката посетила салон, за да се подложи на третман, каде што се соблекла целосно гола, додека само еден пешкир ја криеше нејзината позадина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here