ЛУКСУЗНА Кралска резиденција во Софија

689
0
SHARE

Овие денови, животот може да ви биде удобен и “Кралски луксузен”!

Луксузот достигна таква висина што навистина е тешко да се направи разлика помеѓу приватни вили и станови.
Главната причина за ова е стилот на овој концепт.

Avenue Real Estate, компанија специјализирана за продажба и издавање на недвижности, која е со седиште во Бугарија, го нуди најдоброто што парите можат да го купат, во срцето на Софија.

Познат како Кралска резиденција, овој имот се наоѓа во еден од најубавите квартови Витоша во Софија. Се наоѓа на 4-ти кат од 6 катови на домот. Нето кавадратурата е 90 м2. Резиденцијата е опремена со првокласен Италијански мебел од највисок квалитет. Се нуди на продажба за 150.000 евра комплетно со мебелот.

Ова е ултра луксузен стан, каде што ќе живеете кралевски. Инаку, компанијата која е задолжена за продажба на оваа несекојдневна недвижност за ова , соработува со многу клиенти од Бугарија и од Европа. Во своето портфолио на проекти кои тие ги нудат имаат за сите вкусови, но овој “Кралски апартман” е единствен.

Доколку сакате да живеете Кралски може да ја контактирате Агенцијата Avenue Real Estate во отделот на компанијата во Софија на тел. +359895521373 и да закажете разгледување на апартманот

Сликите говорат сами за себе. Уживајте…


Комерцијален текст

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here