Луксузниот дом на Џенифер Анистон

447
0
SHARE

Џенифер Анистон му доволи на светот да ѕирне во нејзиниот дом во Лос Анџелес преку фотографии направени за списанието „Architectural Digest“.

48-годишната актерка и нејзиниот сопруг Џастин Теру позираа на имотот кој таа го купи во 2011 година за 21 милиони долари.

Ѕвездата од хит серијата „Пријатели“ призна дека многу ѝ било тешко да дозволи Џастин да избира декорации за нивниот дом.

 „Ако не бев актерка, ќе бев дизајнерка. Го обожавам процесот. Постои нешто во изборот на материјали и текстури кое ми ја храни душата“ – изјавила Анистон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here