Масовна подршка во Прилеп за Гордана Силјановска Давкова: Еуфорична атмосфера (ВИДЕО)

416
0
SHARE

Вечерва ВМРО-ДПМНЕ одржа митинг во Прилеп, а на митингот раководството на партијата и кандидатот за претседател од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова беа еуфорично дочекани од симпатизерите на партијата.

Погледнете го видеото:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here