Маж се самоубил скокајќи од балкон во Карпош 4

1048
0
SHARE

Маж се самоубил скокајќи од балкон во зграда во скопската населба Карпош 4, дознава Press24 од очевидци.

Според информациите, соседите го забележале безживотното тело на мажот пред зградата.

Нема информации кои се причините за самоубиството.

Соседите велат дека бил семеен човек, татко на 2 деца.

Од МВР нема информации за овој случај.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here