Мелита претера со градите, ќе ѝ ги скинат и „купаќите“ (Фото)

261
0
SHARE

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ пак направи гужва на Интаграм откако објави слика во костим за капење.

И покрај многуте комплименти кои таа речиси секогаш ги добива кога ќе објави фотографија, им и такви на кои не им се бендисала, па велат : „Мелита претера,па ќе ги скинеш и купаќите“

https://www.instagram.com/melitameli/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here