Мицкоски: Луѓето коишто со своите дела оставаат трага никогаш не умираат

259
0
SHARE

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се прости од Билјана Беличанец, актерка и екс градоначалничка на Кисела Вода, која вчера вечер беше пронајдена обесена во нејзиниот стан во Скопје.

Луѓето коишто со своите дела оставаат трага никогаш не умираат.Почивај во мир Билјана.

Posted by Hristijan Mickoski on Sunday, April 7, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here