Мицкоски на тв дуел со Заев: Поразот на самоволието на Заевизмот е извесен!

290
0
SHARE

Ја прифаќам понудата за дебата со Зоран Заев од Канал 5 телевизија, и за разлика од него без некакви дополнителни услови и барања. Објави на Фејсбук претседателот на ВМР-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Очигледно на власта и гори под нозе и сметките не и се такви какви што ги прикажува во јавност.Добро е што по две…

Posted by Hristijan Mickoski on Thursday, March 14, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here