Мицкоски вечерва во 21:55 на Алсат телевизија

248
0
SHARE

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе гостува на Алсат телевизија.

“Вечерва со почеток од 21:55 часот на телевизија Алсат-M во емисијата „200“ со новинарот Назим Рашиди разговараме за актуелните случувања за кампањата, за изборот кој што стои како можност пред граѓаните и заедничката иднина, информираше Мицкоски.”

Вечерва со почеток од 21:55 часот на телевизија Алсат-M во емисијата „200“ со новинарот Назим Рашиди разговараме за…

Posted by Hristijan Mickoski on Tuesday, April 9, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here