Моќно видео за претседателската кандидатка Силјановска Давкова

497
0
SHARE

За право и правда во Македонија.
Граѓаните не и веруваат на власта. Нема правда, ниту пак има мир. Една жена ветува промена. Таа е лицето на вистината, заштитничка на граѓаните.
Ја сака Македонија Oва се дел од пораките содржани во моќното видео кое ја преставува претседателската кандидатка Гордана Силјановска Давкова.

Македонија е во криза

За право и правда во Македонија!🇲🇰

Posted by Проф.д-р Гордана Силјановска Давкова on Saturday, March 16, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here