Mртов човек на столче на автобуската станица (ВИДЕО)

423
0
SHARE

Тело на мртов човек повеќе од 30 минути седеше на столче на автобуската станица во Скопје.

Полицијата врши увид во чекалната на автобуската станица во Скопје каде вечерва починал маж, кого, никој не го забележал дека е мртов.

Телото најмалку половина било на една од клупите пред останатите патници да сватат дека станува збор за починат човек, по што било покриено со чаршаф.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here