Некст тајм: „Нешто ќе те питам бабо“ (Видео)

1199
0
SHARE

Браќата Стефан и Мартин од „Некст тајм“ направија преработка на песната „Нешто ќе те питам бабо“.

Песната беше промовирана синоќа, а социјалните мрежи вријат од позитивни коментари.

Со фантастична преработка на песната „Нешто ќе те питам бабо“ ги разбудија емoциите кај сите Македонци.

Нивниот видео запис е паpче историја, кое никогаш нема да се заборави.

Погледнете го спотот:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here