Новата Бонд девојка ќе ве остави без здив!

420
0
SHARE

Продуцентите на Џејмс Бонд неодамна го најавија почетокот на снимањето на најновиот 25-ти филм за познатиот таен агент кој повторно ќе го игра Даниел Крег. Исто така, беа претставени и новите ѕвезди.

Улогата на главниот негативец ќе ја толкува Рами Малек кој го прослави улогата на Фреди Меркјури во “Bohemian Rhapsody”, а исто така беше откриено дека новата “Бонд девојка” ќе биде Ана де Армас.

Ана претходно се појави во филмовите “War Dogs”, “Knock Knock” како и во филмот “Blаde Runner 2049” за кој ја доби наградата Сатурн за најдобра споредна улога.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here