Обраќање на Мицкоски по повод 2 Август од Ташмаруниште

69
0
SHARE

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ја предводи партиската делегација која ќе биде присутна во струшкото село Ташмаруниште.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here