Опoжaрeни две возила во Скопје

412
0
SHARE

Трендот на опoжарyвање на автомобили продолжува и понатаму. За само едно деноноќие опожapeни две возила во Скопје.

Во СВР Скопје денеска било пријавено дека на улица „Христо Чернопеев“ настанал пoжaр во кој биле опoжapeни возило „Хонда Акорд“, сопственост на Ф.Н. (33) од Скопје и возило „Опел Астра“, сопственост на Б.Н. (64) од Скопје.

Извршен е увид на лице место.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here