Паднаа Facebook и Instagram! Паника меѓу корисниците. Не се знае што е проблемот

747
0
SHARE

Ширум светот дојде до прекин во работата на Facebook и Instagram.

Корисниците се во паника бидејќи не можат да се логираат на своите профили и добиваат порака дека се работи на мрежата, останува да се надеваме дека наскоро ќе проработат.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here