Партијата на Вучиќ сподели спот за протестите на Јеремиќ и Ѓилас (ВИДЕО)

321
0
SHARE

Партијата на српскиот претседател Александар Вучиќ, Српската напредна странка на својата Фејсбук страница објави видео спот во кој ги исмева протестите кои во изминатиот период се случуваат во Србија.

Главна улога во спотот се лидерите на опозицијата Јеремиќ и Ѓилас .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here