Почина познатиот македонски пејач Момо Николоски

707
0
SHARE

Почина Момо Николоски, македонскиот пејач кој не успеа да ја добие битката со тешката болест.

Тажната вест на Фејсбук ја објави неговата сопруга, а семејството и пријателите испраќаат пораки за сочувство.

Искрено сочувство до семејството од редакцијата на Инфонуз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here