Погледнете каква промена направи во изгледот Бали-бег

366
0
SHARE

Познатиот актер Бурак Озчивит одлучи да воведе промени во изгледот и ги изненади многумина со нова слика!

Турскиот актер Бурак мами воздишки на многу припаднички на понежниот пол ширум светот, а ја освои и нашата публика со својата улога како Бали-бег во популарната серија Сулејман Величенствениот.

Тој е во среќен брак со Фахрие Евџен, и се во исчекување на нивниот син, но тоа не значи дека не може да ги израдува неговите обожаватели со нови фотографии.

Бурак Озчивит одлучи да донесе свежина и малку да го промени својот изглед, но не драстично.

Погледнете како изгледа Бурак сега!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here