Половина Влада е во изолација, а СДСМ зборува за избори

129
0
SHARE

Според ВМРО-ДПМНЕ, однесувањето на СДСМ во однос на изборите е загрижувачко, во ситуација кога секојдневнио се зголемува бројакта на заразени од ковид-19.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here