Пожар кај спортскиот центар Борис Трајковски

395
0
SHARE
Фото: Курир

Голем пожар избувна кај спортскиот центар „Борис Трајковски“.

Според првичните информации во моментов гори дива депонија, која се наоѓа веднаш до Спортскиот центар Борис Трајковски

Извор Курир

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here