Познатиот македонски пар чека бебе

791
0
SHARE

Речиси една година откако се во брак, Сара Мејс и Димитар Андоновски ќе станат родители, пишува Вистина.

За бременоста двојката за првпат откри за првиот број на македонската верзија на магазинот „Стори“, каде Сара откри дека во првото тромесечје имала повеќе мачнини, но сега си го слуша телото и одлично се чувствува.

Таа на настапите и во емисиите носи долга и широка облека која го крие стомачето.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here